Wyjątkowa Biedronka otwarta w Kaliszu

W piątek, 28 września br., o godz. 7:00 został otwarty nowy sklep Biedronka w Parku Handlowym Kalinka przy ul. Młynarskiej 131 w Kaliszu. Klienci znajdą w nim stoisko z bogatym wyborem świeżych mięs, wędlin, serów i wyrobów garmażeryjnych. Jest to 8. placówka sieci Biedronka w Kaliszu.

Powierzchnia sali sprzedaży nowego sklepu wynosi ok. 900 m2, znajduje się w nim 5 kas. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, w nowej placówce sieć oferuje poszerzony asortyment produktów świeżych – mięs, wędlin, serów, a także wyrobów garmażeryjnych – eksponowanych na specjalnie wyodrębnionych ladach.

– Placówka w Parku Handlowym Kalinka jest jedną z pięciu przejętych przez sieć Biedronka lokalizacji od poprzedniego najemcy, sieci Piotr i Paweł. Sklep został przez nas przygotowany do otwarcia w nowym formacie zaledwie w ciągu kilku dni. Placówka wyróżnia się spośród naszych dotychczasowych sklepów. Jako jedna z nielicznych posiada oddzielne stoiska z mięsem i wędlinami, serami oraz wyrobami garmażeryjnymi, które są nowością w ofercie Biedronki – mówi Przemysław Nadstoga, Dyrektor Operacyjny w Jeronimo Martins Polska.

Klienci nowej placówki mogą codziennie korzystać z szerokiej oferty produktów marek własnych Biedronki oraz świeżych warzyw i owoców, a także licznych promocji, ofert czasowych i programu lojalnościowego „Moja Biedronka”.

Z okazji otwarcia dla klientów przygotowano specjalną ofertę produktów spożywczych i przemysłowych w atrakcyjnych cenach, która obowiązuje od 28 września do 4 października br. lub do wyczerpania zapasów.

Nowy sklep Biedronka w Kaliszu będzie czynny od poniedziałku do czwartku w godz. od 7:00 do 21:00, w piątki i soboty w godz. od 7:00 do 22:00, a w niedziele handlowe – w tym w najbliższą niedzielę 30 września – od 8:00 do 20:00.

Placówka w Kaliszu jest jedną z pięciu przejętych przez sieć Biedronka lokalizacji, działających do tej pory pod szyldem Piotr i Paweł. Pozostałe, które dołączyły do liczącej ponad 2830 sklepów sieci Biedronka, znajdują się we Wrocławiu (dwa punkty), Tychach i Poznaniu.

demo

Park Handlowy Kalinka
ul. Młynarska 131, 62-800 Kalisz

Newsletter

Zapisz się na newsletter by być na bieżąco!

Polityka Cookie | Polityka Prywatmności