Konkurs na nazwę CH - zakończony

Drodzy Kaliszanie!

Konkurs na nową nazwę nowego obiektu realizowanego przez firmę ANTAN Development Polska oficjalnie uznajemy za zakończony. Dziękujemy za ponad 800 zgłoszeń! Po intensywnych obradach jury postanowiło przyznać główną nagrodę, jaką jest zestaw kina domowego składający się z Telewizora SONY KD55X8507C oraz zestawu kina domowego Harman Kardon BDS 780 (łączna wartość: 10.498 zł) Panu Karolowi Domagale, który zaproponował nazwę: Park Handlowy Kalinka.

Dwie inne osoby były bardzo blisko wygranej, proponując nazwy “Centrum Handlowe Kalinka” oraz “Galeria Kalinka”, jednakże Jury uznało, że nazwa “Park Handlowy Kalinka” najlepiej pasuje do nowego obiektu powstającego u zbiegu ulic Młynarskiej, Serbinowskiej oraz alei Wojska Polskiego.

Jury uznało, że zaproponowana nazwa nie tylko najlepiej nawiązuje do lokalnego charakteru obiektu, który przecież znajduje się w Kaliszu, na terenie Osiedla Kaliniec ale także w sposób najbardziej trafny charakteryzuje sam obiekt.

Mamy nadzieję, że Park Handlowy Kalinka będzie kojarzyć się z miejscem otwartym i wesołym, powiązanym z lokalną społecznością i miejscem, w którym powstanie.

Dziękujemy uczestnikom naszej zabawy - wszystkie przesłane propozycje były świetne, niemniej jednak zwycięzca może być tylko jeden. Mamy nadzieję, że ufundowane przez nas kino domowe będzie świetnym prezentem pod choinkę dla rodziny zwycięzcy - podkreśla Edyta Bystra z firmy ANTAN Development Polska. Już w styczniu zaprezentujemy oficjalnie, nowe logo uwzględniające nazwę, która wygrała w konkursie.

demo

Park Handlowy Kalinka
ul. Młynarska 131, 62-800 Kalisz

Newsletter

Zapisz się na newsletter by być na bieżąco!

Polityka Cookie | Polityka Prywatmności