Konkurs "Kocham Kalisz"

Wygraj Toyotę Aygo z Parkiem Handlowym Kalinka

Rozpoczynamy konkurs, w którym do wygrania jest pachnąca nowością Toyota Aygo. Zwrotne i zgrabne miejskie auto, które można obejrzeć na parkingu Kalinki i zrobić pierwsze przymiarki ;) Tak, tak - ten samochód może być Twój, weź udział w akcji i baw się razem z nami!

Co trzeba zrobić żeby wygrać?

W okresie od 14 września do 28 października 2017 roku zrób zakupy w Parku Handlowym Kalinka - w jednym ze sklepów, tj. Piotrze i Pawle, Brico Marche, IKEA lub Rossmanie na kwotę minimum 30 zł (pamiętaj, aby zatrzymać paragon do momentu rozstrzygnięcia konkursu). Wyślij SMS na numer 7055 kończąc zdanie: KOCHAM KALISZ BO... Forma SMS: KALINKA.NUMER PARAGONU.TWOJA ODPOWIEDŹ. Pamiętajcie, że SMS nie może być dłuższy niż 160 znaków. Dłuższe SMS’y nie będą brały udziału w zabawie.

Przedmiotem konkursu jest wyłonienie najlepszych odpowiedzi nadesłanych przez Uczestników Konkursu - zgłoszeń konkursowych, pozwalających uznać je za pomysłowe, oryginalne i nietuzinkowe.

Jednym słowem każdy ma szansę wygrać wspaniały samochód, którym będzie przemierzać ulice swojego rodzimego miasta Kalisza. To wspaniałe miasto dlatego liczymy, że kreatywnych pomysłów na wyznanie uczucia nie zabraknie, jednocześnie zachęcamy do wielokrotnego udziału co może zwiększyć szanse wygranej!

To nie koniec dobrych wiadomości. Fundator nagrody - firma ANTAN Development Polska postawiła, że dodatkowo zapłaci w imieniu laureata podatek od wygranej. Lepiej być nie może, prawda?

Park Handlowy Kalinka to nowo otwarty Kompleks budynków handlowo–usługowych w Kaliszu położony między ulicami: Młynarską, Serbinowską oraz al.Wojska Polskiego. W tej doskonałej lokalizacji każdy znajdzie coś dla siebie w myśl naszego hasła: “Wszystko i blisko”.

Zapraszamy na zakupy:)

Szczegóły akcji znajdziesz w regulaminie na stronie www.konkurs.kalinkakalisz.pl. Koszt jednego SMS-a wysłanego w akcji to 0.50 zł netto, czyli 0,62 zł brutto.

demo

Park Handlowy Kalinka
ul. Młynarska 131, 62-800 Kalisz

Kontakt do Zarządcy:
Wojciech Piechut
Tel: +48 698 554 799
E-mail: w.piechut@mvgm.com

Newsletter

Zapisz się na newsletter by być na bieżąco!

Polityka Cookie